skip to Main Content
SİNEKLİK VE  SİNEKLİK FİYATLARI

SİNEKLİK VE SİNEKLİK FİYATLARI

Sineklik sistemleri, her türlü haşereden etkin koruma özelliğine sahip, ekonomik, kullanımı kolay olan sistemlerdir. Haşerelere karşı kimyasal bir mücadele vermemize gerek kalmadan bizleri haşerelerden koruma imkanı sağlamaktadır. Temiz havanın içeriye girmesine engel değildir sineklik sistemleri aksine rahatlıkla temiz havayı evimizin içerisine süzer. Sineklik sistemleri kullanılmaya başlandığından beri uzun yıllar kullanılarak hem sağlıklı bir ortam sağlarlar hem de diğer haşerelerle mücadele yöntemlerine göre çok daha ekonomiktirler.Güvenlik telleri kullanılarak bir çok fonksiyonlu sistemler haline dönüştürülebilirler. Alüminyum alaşımlı özel dayanıklılık gösteren telleri ile sineklik vazifesini eksiksiz olarak yerine getirmektedirler. Bununla beraber evimizin vazgeçilmezi olan dostlarımız, evcil hayvanlarımız, için de herhangi bir tehlikeden, (örneğin; camdan veya balkondan düşmek gibi) korumaktadır bu sistemler. Aynı uygulama çocuklarımız içinde uygulanabilmektedir. Yani ineklik ihtiyacımız bir çok alanda bir çok sebepten meydana gelmektedir. Bunlar içindir ki zamanla bir çok model ve yeni güncelleme meydana gelmiştir. Buradan yola çıkılarak günümüzde kullanım alanına göre değişen bir çok sineklik modeli mevcuttur. Bunlardan bahsedecek olursak;

Pileli sineklik;  özellikle büyük ölçülerde bir pencere, kapı yada havalandırma boşluğuna uygulanacaksa en ideal olan piliseli sineklik sistemleridir.

Stor sineklik;  sineklik tülünü rulo gibi sarıp özel kutusunun içerisine alarak hareket etme özelliğine sahip sistemlerdir. Fazla yer kaplamamasıyla yer kaybı yaşatmamaktadır.

Menteşeli sineklik; ekonomik ve çok kullanışlı bir sineklik sistemi olduğu için kendisini ön plana çıkartmaktadır.

Sürme sineklik; sürme sistemindeki doğramalarla aynı mantık düşünülerek çalışma yapısı oluşturulan sistemlerdir. Rahat hareket edebilme özelliğiyle oldukça kullanışlıdır.

Kedi sinekliği; kedi ve köpek gibi evcil hayvanlarımızı korumak amacıyla üretilmiş sistemlerdir.

Tüm bu sistemlerin sineklik fiyatları, bir çok etkene göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; camın, kapının ölçüleri, model vs.

Sineklik Fiyatları Ortaköy

Ortaköy de sizlerin temiz, sağlıklı ve huzur içerisinde yaşayabileceğiniz bir ortam yaratabilmek için bir çok sineklik sistemi hizmeti verilmektedir. Sineklik fiyatları Ortaköy’de taktırmak istediğimiz camın yapısına, boyutlarına, sinekliğin modeline, rengine göre değişmektedir. Bir çok değişik fiyat seçenekleri bulunmaktadır.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Hemen Ara
Whatsapp Destek Al