SİNEKLİK VE SİNEKLİK FİYATLARI

Sineklik Fiyatları
19 Nisan 2017
SİNEKLİK VE SİNEKLİK FİYATLARI
20 Nisan 2017
Show all

SİNEKLİK VE SİNEKLİK FİYATLARI

Sineklikler, açılıp kapanma özelliklerine sahip, temiz havayı içeriye alabilen ancak tüm haşerelere karşı bir kalkan görevi gören çevreci ve oldukça kullanışlıdır. Herhangi bir kimyasal kullanmadan bu haşerelerden kurtulmak için evinizdeki pencere, kapı, cam balkon, havalandırma boşlukları gibi bir çok yerde  rahatlıkla kullanabileceğiniz sineklik sistemleri mevcuttur. Sineklikler kendi içerisinde de bir çok gruba ayrılmaktadır. Bunlardan başlıcaları; Plise sineklik, stor sineklik, kedi sinekliği, menteşeli sineklik, sürme sinekliğidir. Bunların en önemlilerinden bahsedecek olursak:

Plise sineklik; son birkaç yıldır kullanılmaya başlanmış sineklik modelidir. Pilelere sahip tülü sayesinde şık tasarıma ve kolay kullanıma sahip sinekliklerdir. Uzun yıllar kullanılabilip sizleri haşerelerden koruyacaktır.

Stor sineklik; kullanım avantajı yüksek sineklik sistemleridir. Pencerelerde dikey olarak çalışabilen, kapılarda ise yatay olarak uygulanabilen sineklik sistemleridir. Bu sineklik modelini kullanmadığınız zaman hareket kabiliyeti özelliği açısından kolayca katlanarak açmanız mümkündür.

Menteşeli sineklik; kullanımı basit ve ekonomik olarak da en çok tercih edilen sineklik sistemleridir. Pencere sinekliği ve kapı sinekliği olarak kullanılabilirler.Pencere sistemi olarak kullanıldığı zaman iki adet menteşesi bulunmasından dolayı açılıp kapanabilme özelliğe sahiptir.

Sürme sineklik; bu sistemler kullanım alanına göre belirlenen pratik ve akılcı sineklik sistemleridir. Yana doğru  yatay olarak çalışan kapı ve pencere modelleri için tasarlanmıştır. Sağa ve sola doğru hareket edebilme özelliğine sahiptir.

Tüm bu sistemlerin  yani sinekliklerin fiyatlarına gelecek olursak, bölgeden bölgeye, taktırmak istediğiniz camın kapının boyutuna ve seçeceğiniz uygun sineklik sistemine göre değişmektedir.

Sineklik  Fiyatları Cevizlibağ

Haşeresiz huzurlu ve güvenli bir ev ortamı yaratabilmek için hem çevreci hem de sağlıklı sineklik sistemleri evlerimizin olmazsa olmazı haline gelmeye başlamıştır. Bu konuda Cevizli bağ’da da hizmet verilmektedir. Cevizlibağ sineklik fiyatları, uygulanmasını istediğiniz pencerenin, cam balkonun yapısına ölçülerine göre değişiklik gösterip en uygun fiyat seçenekleriyle sizlere hizmet verilmektedir.

Hemen Ara
Whatsapp Destek Al