Plise Sineklik

Pileli Sineklik
Akordiyon Sineklik

Plise Sineklik tam bir yenilik olup bilhassa balkon kapıları, cam balkon fransız balkon ve dışa açılan kapılar amacıyla uygun bir üründür. Plise sinekliğin açılıp kapanma biçimi lüzumtiğince basittir. Plise sineklik tek parmağınız ile açılıp kapanabildiğinden çocuklar amacıyla çok büyük bir kolaylıktır. Açıldığında yer işgal etmediğinden her türlü kapılarda kullanabilrsiniz. Plise sineklik kasa olarak 15×40 alüminyum profil ile yapılır panjur montaj sorunu olan pencereler amacıyla 15×28 özel profil ilede aynı bilhassarde plise sineklik üretebilmekteyiz Sinekliğin en mühim yeri olan tül katlama yerlerinden açılp kapanma ve dış etkenlerden ötürü en çok yıpranan alanı olmasından ötürü üretimi (Almanya’da) yapılmaktadır. Plise sineklikler içersinde renk seçenekimiz 12 renk stoktan teslimdir. Ve tekrar dilenen RAL renklerinede boyama imkânına sahibiz.

Plise Sineklik Çeşitleri

Dikey Plise Sineklik

Dikey Plise Sineklik sineklik Sistemlerine görülmemiş bir bakış açısı getiren Dikey Plise Sineklik Sistemi, problemsizdur ve çoğu seçenek çözümü yapısında barındırmasıyla başka sistemlerden çok daha üstündür. Dikey Plise Sineklik Sistemin Üstün ve Yenilikçi Özellikleri; Dikey Plise Sineklik PVC, Ahşap, Alüminyum vb. her türlü doğramada; Menteşeli, Sürme, Wolksagen Sürme, Hebeschiebe Kapı ve Pencere sistemlerine uygulanabilir, Dikey Plise Sineklik Hem yatay kapı, hem dikey pencere biçiminde yapılabilecek katlanan pliseli tüllere sahiptir.


Yatay Plise Sineklik

Yatay Plise Sineklik 2,7 x 3 cm. kutu profili ile pencerenizin estetik yapısını bozmayan şık bir tasarıma sahiptir, Yatay Plise Sineklik Her türlü iklim koşuluna dayanıklı tüller kışın bile ürünün çıkarılmasına lüzum duymadan tüketimini sağlar,Yatay Plise Sineklik Pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini farkettirir,Yatay Plise Sineklik Balkon Camlama önünde uygulanabilen ve lüzumtiğinde rahat rahat toplanabilen tek sistemdir.


Duble Plise Sineklik

Duble Plise Sineklik – Stor Kapı sineklikleri gibi tülü toplayan sert yay mekanizması bulunmaması ve istenildiği vakit istenildiği yerde bırakılması yardımıyla rahat kullanım olanağı sağlar, Stor Sinekliğin problemsiz seçenekidir, Duble Plise Sineklikkapıyı açıp kapamada sarfedilen boy profilini dilediğiniz yükseklikten tutarak kullanabilirsiniz. Alt ve üste eşit basan dayanıklı tekerlek sistemi ile çocukların bile rahat rahat kullanabileceği bir sistemdir.