Stor Sineklik

Günümüzde pencerelerde dikey, kapılarda yatay Stor Sineklik tercih edilmektedir. Opsiyon el olarak tavsiye edilen yay frenleme sistemi ile dikey Stor Sineklik alt kilitten kurtulduktan sonra yukarı doğru yavaşça açılır. Sineklik tülü ve borusunun meydana getirdiği ruloyu 42 mm boyutlarındaki sağlam extrude alüminyum kutu gizler. Stor Sineklik sistemlerimiz rastgele bir kimyasal madde içermez. Stor Sineklikler; istenilen ral renk seçenekleriyle ( film kaplama) bütün ortamlara uyum sağlayabilir. Kullanım rahatlığı bakımından tavsiye edilen frenleme sistemi ile dikey Stor Sineklik alt kilit açıldıktan sonra elle denetim etmeksizin yukarı doğru yavaşça açılır. Görünümü şık olan bu sineklikler doğru kullanıldığı takdirde çok uzun yaşamlı olurlar. Yatay Stor Sineklikte tül bitim lameli profiline özel makara yardımıyla uray profil üstünde yatay hareket eder iken sorun çıkarmadan ilerler. Mıknatıs yardımı ile bağlantı sağlar. Stor Sineklik, pencerelerinizde istendiğinde kapatılıp açabileceğiniz kullanım basitliği olan bir sistemdir.

Stor Sineklik Çeşitleri

Pencere Stor Sineklik

Pencere Stor Sineklik Pencerenizde tespit edilen sinekliği açıp yan camların rahat rahat temizlenebilmesi basitliği sağlar.    Pencere Stor Sineklik Hava koşullarına sağlam fiberglas tül otomatik olarak kendi kutusuna toplandığından sinekliği kışın söküp diğer bir yerde muhafaza etmemize lüzum kalmaz. Pencere Stor Sineklik Ahşap, PVC, alüminyum pencerelere; lüzum montaj öncesi, lüzum montajdan sonra sahip olunan rastgele bir pencereye rahatlıkla uygulanır


Kapı Stor Sineklik

Kapı Stor Sineklik Tamamı patentli ve yerli ürünlerin kullanıldığı ürün nitelik ve sağlamlığın göstergesidir. Kapı Stor Sineklik Montajı da tüketimi kadar kolay olan Kapı Stor Sineklik köşelerinde tespit edilen plastik takozlardan monte edilmektedir. Kapı Stor Sineklik Pencerenizin önünde tespit edilen ferforje korkuluk, panjur vb. engellerden ötürü açılır sinekliğin kullanılmadığı haller amacıyla seçenek bir üründür.


Duble Stor Sineklik

Duble Stor Sineklik Pencerelerinizde size kullanım basitliği ve rahatlığı sağlayan, tek dokunuşla açılıp kapanan; pencerenizdeki tül mekanizmasını otomatik olarak kendi yapısında toplayan şık ve tüketimi kolay sineklik modelidir. Duble    Stor Sineklik Alüminyum profillerden imal edilen ve hava koşullarına sağlam nitelikli fiberglass tüllerin kullanıldığı ürün 15×40 mm. kutu profilinden meydana gelen ana kasa içerisine monte edilmiş ana toplayıcı sarım kutusu, yan raylar ve altta mekanizmayı sabitleyici mıknatıs profillerinden oluşmaktadır.